Israel-group

 

Dziś przy każdej atrakcji turystycznej kłębią się tłumy. Ciężko jest o ciszę i możliwość skoncentrowania się na wykładzie przewodnika czy na informacjach organizacyjnych przekazywanych przez pilota wycieczki. Coraz popularniejszym sposobem na te problemy jest „TOUR AUDIO GUIDE”. System ten jest także coraz częściej obowiązkowy podczas wizyt w miejscach w których konieczne jest zachowanie ciszy i powagi. Takimi miejscami obok świątyń coraz częściej są także muzea i galerie. ProTurystyka oferuje Państwu kompleksową usługę „TOUR AUDIO GUIDE” Polega ona na wynajmie osprzętu wraz z jego dostawą na wskazane miejsce a także pomocy w dystrybucji wśród jego użytkowników. W razie potrzeby służymy także prezentacją systemu jak i szkoleniem w zakresie jego użytkowania. TOUR AUDIO GUIDE” przydatne i zalecane jest nie tylko w turystyce ale także podczas szkoleń, konferencji, imprez masowych czy wydarzeń natury religijnej. Pozwólcie więc Państwo że w kilku słowach przytoczymy najważniejsze zalety naszego systemu.

ZALETY SYSTEMU

Korzyści w turystyce:

 • Jako turysta możesz poruszać się swobodnie w miejscu zwiedzania, bez ryzyka utraty komentarza, możesz fotografować, nagrywać filmy, podejść bliżej omawianego obiektu, nie musi obawiać się zagubienia i odłączenia od grupy.
 • Przewodnik może w pełni skoncentrować się na opowiadaniu, nie martwiąc się, czy każdy uczestnik go słyszy, bez potrzeby zatrzymywania się i tracenia cennego czasu. Dzięki temu przekaz jest płynny i logiczny a uczestnicy nic nie tracą z jego jakości. Dzięki oszczędzonemu czasu usłyszą także wiele więcej niż przy tradycyjnym przekazie.
 • Organizator wycieczki może zwiększyć liczbę osób w grupie, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu podczas zwiedzania.
 • Pomimo hałasu otaczającego nas w miejscach publicznych i przewodnik i turyści mogą koncentrować się na zwiedzaniu oraz bezpiecznym przemieszczaniu się grupy.
 • Nie ma ograniczeń – największą zaletą systemu jest możliwość korzystania z niej nawet w takich miejscach, w których użycie zwykłego sprzętu nagłośnieniowego bądź opowiadanie na głos nie jest dozwolone lub nie do zaakceptowania (na przykład w kościołach czy muzeach)
 • Bez zakłóceń – dostępność kanałów pozwala na korzystanie z tego sprzętu wielu grup w jednym miejscu, bez jakichkolwiek zakłóceń sygnału.
 • Bezpieczeństwo- sprzęt posiada wszelkie niezbędne na rynku atesty i gwarancje bezpieczeństwa. Został wielokrotnie przetestowany, nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych. Żaden z testów nie wykazał jakichkolwiek zagrożeń dla użytkownika.

Korzyści na konferencjach, szkoleniach i prelekcjach:

 • Przyspieszenie konferencji a co za tym idzie- obniżasz jej koszty poprzez tłumaczenie symultaniczne. Dzięki łatwej intuicyjnej nauce obsługi urządzenia uczestnicy dużo szybciej gotowi są do pracy.
 • Urządzenia są wielokanałowe – istnieje zatem możliwość wielojęzycznych interpretacji i tłumaczeń.
 • Publiczność może słuchać konferencji w komfortowych warunkach bowiem nawet będą oddalonym od mównicy wszyscy będą doskonale słyszeć prowadzącego.
 • Nasz system zapewni Ci dyskrecję na najwyższym poziomie. Będziesz mieć pewność że nikt oprócz użytkowników systemy nie będzie słyszeć prowadzącego.
 • Organizator konferencji/ szkolenia może zwiększyć liczbę osób podczas iventu przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu podczas wykładu.
 • Ułatwienie dla prowadzącego- nasz system pozwala tak zamocować nadajnik i transmiter że nie będzie on angażować rąk prowadzącego. Sprzęt bowiem można dyskretnie usytuować np. na pasku spodni pod marynarką dzięki czemu wygląd prowadzącego pozostanie nienaganny i profesjonalny.

REZERWACJA USŁUGI

W celu zapytań lub dokonania rezerwacji sprzętu, prosimy o e-mail na adres kordian.gdulski@gmail.com lub info@proturystyka.com z następującymi informacjami:

Firma/ Instytucja zamawiająca: _______________________
 Imię i nazwisko osoby kontaktowej z ramienia zamawiającego:____
 Adres e-mail do osoby kontaktowej:___
 Numer telefonu do osoby kontaktowej: ___ ___ ___
 Termin rezerwacji od____ __ __ do ____ __ __ (w formacie RRRR-MM-DD):
 Ilość rezerwowanych sztuk: __________________________
 Uwagi: _________________________________________

Natychmiast po otrzymaniu zamówienia pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem w celu poinformowania o dostępności sprzętu w danym terminie oraz o warunkach współpracy.

W razie pytań lub potrzeby błyskawicznego dostarczenia sprzętu prosimy o Telefon na nr +48 602 677 885

O URZĄDZENIU

„TOUR AUDIO GUIDE” to nowoczesne, przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji , nazywane także radio-przewodnikiem bądź audio-przewodnikiem. Wykorzystuje się je w turystyce, na konferencjach, kongresach czy szkoleniach, instruktarzach. System ten składa się z nadajnika i mikrofonu oraz z odbiorników wraz z słuchawkami. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze, wystarczy podłączyć słuchawkę do urządzenia, włączyć je i od razu każdy uczestnik wycieczki może doświadczyć prawdziwego, kulturalnego zwiedzania, czy słuchania podczas konferencji, modyfikując głośność swojego urządzenia przyciskami „+” bądź „-‘’. Dotychczas przewodnik/prowadzący zawsze musiał czekać aż grupa podejdzie, zbierze się, tracił w ten sposób cenny czas. Podniesionym głosem opowiadał, wręcz krzyczał aby usłyszeli go wszyscy uczestnicy wycieczki. W wielu miejscach, muzeach czy kościołach nie wolno mówić głośno, więc mało kto słyszał jego opowiadanie. Urządzenia TOUR AUDIO GUIDE zapewniają najwyższy komfort dostępny zarówno dla turystów/odbiorców jak i przewodników/prowadzących. Każdy uczestnik wycieczki/szkolenia otrzymując indywidualne urządzenie, słyszy w słuchawce opowiadanie przewodnika/prowadzącego przemieszczając się w odległości nawet 150 metrów od niego. Zwiedzanie staje się komfortową przyjemnością. Turysta może oddalić się od przewodnika, fotografować, przyglądać się dokładniej omawianym obiektom nie tracąc cennych informacji przekazywanych przez prowadzącego.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną przy pomocy emaila lub telefonu lub skorzystaj z wygodnego formularza. Obiecuję szybko i sprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania.

KORDIAN GDULSKI

Polski numer telefonu:

Izraelski numer telefonu:
E-mail:
E-mail:

ADRES

Siedziba firmy
Ul. St. Nędzy Kubińca 180,
Kościelisko 34-511
Biuro terenowe
Ul. Bożego Ciała 3/18,
Kraków 30-055

FIRMA

NIP 7361411254
Regon 120128514
Nr konta Bank ING: 73105014451000009221182869

"